satın almak BYCHPS ile AD7506KQ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | - |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | ±15V |
| Anahtar Süresi (Ton, Toff) (Maks.): | 1.5µs, 1µs |
| Anahtar Devresi: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-CDIP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-CDIP (0.600", 15.24mm) |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 450 Ohm |
| Devre sayısı: | 1 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 16:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | AD7506KQ |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1 Circuit IC Switch 16:1 450 Ohm 28-CDIP |
| Açıklama: | IC MULTIPLEXER 16X1 28CDIP |
| Akım - Sızıntı (IS (kapalı)) (Maks.): | 5nA |
| Diyafoni: | - |
| Şarj Enjeksiyonu: | - |
| Kanaldan Kanalla Eşleştirme (ΔRon): | 18 Ohm |
| Kanal Kapasitesi (CS (kapalı), CD (kapalı)): | 5pF, 40pF |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |