satın almak BYCHPS ile AD7846JN
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | ±11.4 V ~ 15.75 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-PDIP |
| Zaman Settling: | 9µs |
| Dizi: | - |
| referans Tipi: | External |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| çıkış Tipi: | Voltage - Buffered |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| D / A Dönüştürücü Sayısı: | 1 |
| Bit sayısı: | 16 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AD7846JN |
| INL / DNL (LSB): | ±16 (Max), ±1 (Max) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 16 Bit Digital to Analog Converter 1 28-PDIP |
| Diferansiyel Çıktı: | No |
| Açıklama: | IC DAC 16BIT LC2MOS VOUT 28-DIP |
| veri Arabirimi: | Parallel |
| Mimari: | String DAC |
| Email: | [email protected] |