satın almak BYCHPS ile AD9778ABSVZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 1.7 V ~ 2.05 V, 3.13 V ~ 3.47 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 3.13 V ~ 3.47 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 100-TQFP-EP (14x14) |
| Zaman Settling: | - |
| Dizi: | - |
| referans Tipi: | Internal |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 100-TQFP Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Current - Unbuffered |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| D / A Dönüştürücü Sayısı: | 2 |
| Bit sayısı: | 14 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AD9778ABSVZ |
| INL / DNL (LSB): | ±1.5, ±0.65 |
| Genişletilmiş Açıklama: | 14 Bit Digital to Analog Converter 2 100-TQFP-EP (14x14) |
| Diferansiyel Çıktı: | Yes |
| Açıklama: | DAC 14BIT 1.0GSPS 100-TQFP |
| veri Arabirimi: | Parallel |
| Mimari: | Oversampling Interpolating DAC |
| Email: | [email protected] |