satın almak BYCHPS ile AD9822JRSZ
Garanti ile satın alın
| tip: | CCD Signal Processor, 14-Bit |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-SSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| çıkış Tipi: | Logic |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AD9822JRSZ |
| arayüzey: | 3-Wire Serial |
| Giriş tipi: | Logic |
| Açıklama: | IC CCD SIGNAL PROC 14BIT 28SSOP |
| Güncel - Tedarik: | 73mA |
| Email: | [email protected] |