satın almak BYCHPS ile ADC084S101CIMM/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-VSSOP |
| Dizi: | - |
| Örnekleme Oranı (Per Second): | 1M |
| referans Tipi: | Supply |
| Oranı - S / H: ADC: | 1:1 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Diğer isimler: | ADC084S101CIMM/NOPBTR ADC084S101CIMMNOPB ADC084S101CIMMNOPBTR ADC084S101CIMMNOPBTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Giriş Sayısı: | 4 |
| Bit sayısı: | 8 |
| A / D Dönüştürücü Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ADC084S101CIMM/NOPB |
| Giriş tipi: | Single Ended |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 8 Bit Analog to Digital Converter 4 Input 1 SAR 10-VSSOP |
| Açıklama: | IC ADC 8BIT 4CH 1MSPS 10-MSOP |
| veri Arabirimi: | SPI, DSP |
| yapılandırma: | MUX-S/H-ADC |
| Mimari: | SAR |
| Email: | [email protected] |