satın almak BYCHPS ile ADD5203ACPZ-RL
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 6V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 21V |
| Gerilim - Çıkış: | 45V |
| tip: | DC DC Regulator |
| Topoloji: | Step-Up (Boost) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-LFCSP-WQ (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Diğer isimler: | ADD5203ACPZ-RL-ND ADD5203ACPZ-RLTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ADD5203ACPZ-RL |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 1MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 8 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 30mA 28-LFCSP-WQ (4x4) |
| karartma: | Analog, PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 28LFCSP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 30mA |
| Uygulamalar: | Backlight |
| Email: | [email protected] |