satın almak BYCHPS ile ADN2830ACPZ32
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Laser Diode Controller (Fiber Optic) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-LFCSP (5x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 32-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 26 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ADN2830ACPZ32 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Laser Driver IC 1 Channel 4.5 V ~ 5.5 V 32-LFCSP (5x5) |
| Açıklama: | IC LASR CTRLR 1CHAN 5.5V 32LFCSP |
| Veri hızı: | - |
| Güncel - Tedarik: | 25mA |
| Güncel - Modülasyon: | - |
| Güncel - Önyargı: | 200mA |
| Email: | [email protected] |