satın almak BYCHPS ile ADV7283BCPZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 1.71 V ~ 1.89 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 1.71 V ~ 1.89 V |
| tip: | Video Decoder |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-LFCSP-WQ (5x5) |
| Sigma Delta: | No |
| Dizi: | - |
| S / N Oranı, ADC / DAC (db) Tipi: | - |
| Çözünürlük (Bit): | 10 b |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| ADC / DAC sayısı: | 1 / 0 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ADV7283BCPZ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Video Decoder Interface 10 b I²C 32-LFCSP-WQ (5x5) |
| Dynamic Range, ADC / DAC (db) Tipi: | - |
| Açıklama: | IC DECODER 10BIT 32LFCSP |
| veri Arabirimi: | I²C |
| Email: | [email protected] |