satın almak BYCHPS ile AH286-PL-B
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.8 V ~ 20 V |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | 3.8 V ~ 20 V |
| teknoloji: | Power MOSFET |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 5-SIP |
| Adım Çözünürlük: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 5-SIP |
| Output Yapılandırması: | Low Side (2) |
| Diğer isimler: | AH286-PL-BDI |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Motor Tipi - Stepper: | - |
| Motor Tipi - AC, DC: | Brushless DC (BLDC) |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | AH286-PL-B |
| arayüzey: | On/Off |
| Görev, işlev: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Motor Driver Power MOSFET On/Off 5-SIP |
| Açıklama: | IC MOTOR DRIVER ON/OFF 5SIP |
| Akım - Çıkış: | 500mA |
| Uygulamalar: | Fan Motor Driver |
| Email: | [email protected] |