satın almak BYCHPS ile AHN210X0
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 88 VAC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 33 VAC |
| Fesih Stili: | Plug In |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Dizi: | AHN |
| Yayın Saati: | 5ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Tube |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 70°C |
| Zaman İşlet: | 15ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AHN210X0 |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VAC Coil Socketable |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 5A |
| İletişim Malzeme: | Silver Nickel (AgNi) |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 110VAC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | 1.2 VA |
| Bobin Mevcut: | 10.6mA |
| Email: | [email protected] |