satın almak BYCHPS ile AL1676-30AS7-13
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 8.5V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 18V |
| Gerilim - Çıkış: | 300V |
| tip: | AC DC Offline Switcher |
| Topoloji: | Step-Down (Buck) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 7-SO |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) 7 leads |
| Diğer isimler: | AL1676-30AS7-13DITR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AL1676-30AS7-13 |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Step-Down (Buck) Dimming 3A 7-SO |
| karartma: | - |
| Açıklama: | IC LED DRIVER OFFLINE 3A SO-7 |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 3A |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |