satın almak BYCHPS ile AL5812FF-7
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 3.5V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 60V |
| Gerilim - Çıkış: | 1 V ~ 60 V |
| tip: | Linear |
| Topoloji: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | U-DFN3030-6 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-UDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | AL5812FF-7DITR AL5812FF7 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AL5812FF-7 |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 150mA U-DFN3030-6 |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRVR LIN DIM 150MA 6UDFN |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 150mA |
| Uygulamalar: | Signage |
| Email: | [email protected] |