satın almak BYCHPS ile AM3892BCYG150
Garanti ile satın alın
| Gerilim - I / O: | 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| USB: | USB 2.0 + PHY (2) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1031-FCBGA (25x25) |
| hız: | 1.5GHz |
| Dizi: | Sitara™ |
| Güvenlik özellikleri: | - |
| SATA: | SATA 3Gbps (1) |
| RAM Denetleyicileri: | DDR2, DDR3 |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 1031-BFBGA, FCBGA |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 95°C (TJ) |
| Çekirdek Sayısı / Otobüs Genişliği: | 1 Core, 32-Bit |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Üretici parti numarası: | AM3892BCYG150 |
| Grafik Hızlandırma: | Yes |
| Genişletilmiş Açıklama: | ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 1.5GHz 1031-FCBGA (25x25) |
| Ethernet: | 10/100/1000 Mbps (2) |
| Ekran ve Arabirim Kontrolörleri: | HDMI, HDVPSS |
| Açıklama: | IC MPU SITARA 1.5GHZ 1031FCBGA |
| çekirdekli İşlemci: | ARM® Cortex®-A8 |
| Eş İşlemciler / DSP: | Multimedia; NEON™ SIMD |
| Ek Arayüzler: | I²C, McASP, McBSP, SPI, SD/SDIO, UART |
| Email: | [email protected] |