satın almak BYCHPS ile AP836 7R5 J
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220 |
| Boyut / Boyut: | 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm) |
| Dizi: | ARCOL, AP836 |
| Direnç (Ohm): | 7.5 |
| Güç (Watt): | 35W |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | TO-220-2 |
| Diğer isimler: | AP8367R5J |
| Çalışma sıcaklığı: | -60°C ~ 150°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AP836 7R5 J |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Özellikler: | Non-Inductive |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 7.5 Ohm ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Thick Film |
| Açıklama: | RES 7.5 OHM 35W 5% TO220 |
| kompozisyon: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |