satın almak BYCHPS ile APT2X30DC60J
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.8V @ 30A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 600V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-227 |
| hız: | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 0ns |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | SOT-227-4, miniBLOC |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | APT2X30DC60J |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 2 Independent Silicon Carbide Schottky 600V 30A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC |
| diyodu, tip: | Silicon Carbide Schottky |
| diyot Yapılandırma: | 2 Independent |
| Açıklama: | DIODE MODULE 600V 30A SOT227 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 600µA @ 600V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 30A |
| Email: | [email protected] |