satın almak BYCHPS ile APT30GP60BG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 600V |
|---|---|
| Vgë, Ic @ (on) Vce (Max): | 2.7V @ 15V, 30A |
| deney Durumu: | 400V, 30A, 5 Ohm, 15V |
| Td (açma / kapama) @ 25 ° C: | 13ns/55ns |
| Enerji geçiş: | 260µJ (on), 250µJ (off) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-247 [B] |
| Dizi: | POWER MOS 7® |
| Güç - Max: | 463W |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-247-3 |
| Diğer isimler: | APT30GP60BGMP APT30GP60BGMP-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | APT30GP60BG |
| Giriş tipi: | Standard |
| IGBT Tipi: | PT |
| kapı Şarj: | 90nC |
| Genişletilmiş Açıklama: | IGBT PT 600V 100A 463W Through Hole TO-247 [B] |
| Açıklama: | IGBT 600V 100A 463W TO247 |
| Güncel - Kollektör Pulsed (ICM): | 100A |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 100A |