satın almak BYCHPS ile APT50GT120B2RG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vgë, Ic @ (on) Vce (Max): | 3.7V @ 15V, 50A |
| deney Durumu: | 800V, 50A, 4.7 Ohm, 15V |
| Td (açma / kapama) @ 25 ° C: | 24ns/230ns |
| Enerji geçiş: | 2330µJ (off) |
| Dizi: | Thunderbolt IGBT® |
| Güç - Max: | 625W |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-247-3 |
| Diğer isimler: | APT50GT120B2RGMI APT50GT120B2RGMI-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | APT50GT120B2RG |
| Giriş tipi: | Standard |
| IGBT Tipi: | NPT |
| kapı Şarj: | 340nC |
| Genişletilmiş Açıklama: | IGBT NPT 1200V 94A 625W Through Hole |
| Açıklama: | IGBT 1200V 94A 625W TO247 |
| Güncel - Kollektör Pulsed (ICM): | 150A |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 94A |
| Email: | [email protected] |