satın almak BYCHPS ile APTDR90X1601G
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tepe Ters (Max): | 1600V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.3V @ 90A |
| teknoloji: | Standard |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SP1 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | SP1 |
| Diğer isimler: | APTDR90X1601GMI APTDR90X1601GMI-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | APTDR90X1601G |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bridge Rectifier Three Phase 1600V 90A Chassis Mount SP1 |
| diyodu, tip: | Three Phase |
| Açıklama: | POWER MODULE DIODE 1600V 90A SP1 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 50µA @ 1600V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 90A |
| Email: | [email protected] |