satın almak BYCHPS ile APTGT150DA60TG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 600V |
|---|---|
| Vgë, Ic @ (on) Vce (Max): | 1.9V @ 15V, 150A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SP4 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 480W |
| Paket / Kutu: | SP4 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| NTC Termistör: | Yes |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | APTGT150DA60TG |
| Giriş kapasitansı (Cíes) 'Vce: | 9.2nF @ 25V |
| Giriş: | Standard |
| IGBT Tipi: | Trench Field Stop |
| Genişletilmiş Açıklama: | IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 225A 480W Chassis Mount SP4 |
| Açıklama: | IGBT 600V 225A 480W SP4 |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 250µA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 225A |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |