satın almak BYCHPS ile APTGT50SK170TG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 1700V |
|---|---|
| Vgë, Ic @ (on) Vce (Max): | 2.4V @ 15V, 50A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SP4 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 312W |
| Paket / Kutu: | SP4 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Termistör: | Yes |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | APTGT50SK170TG |
| Giriş kapasitansı (Cíes) 'Vce: | 4.4nF @ 25V |
| Giriş: | Standard |
| IGBT Tipi: | Trench Field Stop |
| Genişletilmiş Açıklama: | IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 75A 312W Chassis Mount SP4 |
| Açıklama: | IGBT 1700V 75A 312W SP4 |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 250µA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 75A |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |