satın almak BYCHPS ile APTM20UM05SG
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 5V @ 10mA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Module |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 5 mOhm @ 158.5A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 1136W (Tc) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | J3 Module |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | APTM20UM05SG |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 27400pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 448nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 200V 317A 1136W (Tc) Chassis Mount Module |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 200V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 200V 317A J3 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 317A |
| Email: | [email protected] |