satın almak BYCHPS ile AQV215SX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 100 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.14VDC |
| Fesih Stili: | Gull Wing |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-SOP |
| Dizi: | PhotoMOS™ AQV |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| çıkış Tipi: | AC, DC |
| Diğer isimler: | 255-2116-2 AQV215SX-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | 4 Ohm |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AQV215SX |
| Yük akımı: | 300mA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Açıklama: | RELAY OPTO AC/DC 100V 300MA 6SOP |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |