satın almak BYCHPS ile AQV410EH
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.14VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-DIP |
| Dizi: | PhotoMOS™ AQV |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış Tipi: | AC, DC |
| Diğer isimler: | 255-1422-5 |
| Devlet Direnişi (Maks): | 35 Ohm |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AQV410EH |
| Yük akımı: | 130mA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Açıklama: | RELAY OPTO SPST-NC 130MA 350V |
| Devre: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |