satın almak BYCHPS ile AQW284S
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.14VDC |
| Fesih Stili: | Gull Wing |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOP |
| Dizi: | PhotoMOS™ AQW |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SOP (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | AC, DC |
| Diğer isimler: | 255-2677 AQW284SX AQW284SX-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | 35 Ohm |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AQW284S |
| Yük akımı: | 80mA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay DPST (2 Form A) 8-SOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Açıklama: | RELAY OPTO AC/DC 400V 80MA 8-SOP |
| Devre: | DPST (2 Form A) |
| Email: | [email protected] |