satın almak BYCHPS ile AQY211G2S
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 40 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.32VDC |
| Fesih Stili: | Gull Wing |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-SOP |
| Dizi: | PhotoMOS™ AQY |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| çıkış Tipi: | AC, DC |
| Diğer isimler: | 255-5277-5 AQY211G2S-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | 150 mOhm |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AQY211G2S |
| Yük akımı: | 1.6A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Açıklama: | RELAY OPTO SPST-NO 1.6A 4SOP |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |