satın almak BYCHPS ile AQY474
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | - |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-DIP |
| Dizi: | PhotoMOS™ AQY |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 4-DIP (0.400", 10.16mm) |
| çıkış Tipi: | AC, DC |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AQY474 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 4-DIP (0.400", 10.16mm) |
| Açıklama: | RELAY OPTO AC/DC 400V 4-DIP |
| Devre: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |