satın almak BYCHPS ile AQZ205
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 100 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.16VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-SIL |
| Dizi: | PhotoMOS™ AQZ |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 4-SIP |
| çıkış Tipi: | AC, DC |
| Diğer isimler: | 255-1570 |
| Devlet Direnişi (Maks): | 340 mOhm |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AQZ205 |
| Yük akımı: | 2A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Açıklama: | RELAY OPTO AC/DC 100V 2.0A 4-SIP |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |