satın almak BYCHPS ile ARR05B102KGS
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | - |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| Dizi: | ARR |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 200°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ARR05B102KGS |
| kurşun Stil: | Formed Leads |
| kurşun Aralığı: | 0.200" (5.08mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | High Temperature |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial |
| Açıklama: | CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL |
| kapasitans: | 1000pF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |