satın almak BYCHPS ile AS3647-ZWLM
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 2.7V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 4.4V |
| Gerilim - Çıkış: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| tip: | DC DC Regulator |
| Topoloji: | Step-Up (Boost) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 13-WLCSP (2.25x1.5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 13-UFBGA, WLCSP |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AS3647-ZWLM |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 4MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) I²C Dimming 800mA (Flash) 13-WLCSP (2.25x1.5) |
| karartma: | I²C |
| Açıklama: | IC LED DRIVER REGULATOR 13WLCSP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 800mA (Flash) |
| Uygulamalar: | Camera Flash |
| Email: | [email protected] |