satın almak BYCHPS ile AS3696-ZTQT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 4V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 5.5V |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | DC DC Controller |
| Topoloji: | Step-Up (Boost) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-TQFP (7x7) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 32-TQFP |
| Diğer isimler: | 185240015 AS3696-ZTQT-500 AS3696-ZTQT-500-ND AS3696-ZTQT-500TR AS3696-ZTQT-500TR-ND AS3696ZTQT500 |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AS3696-ZTQT |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Sıklık: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 4 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) PWM Dimming 32-TQFP (7x7) |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 32TQFP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Uygulamalar: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |