satın almak BYCHPS ile B20J4K0E
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±260ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| Boyut / Boyut: | 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm) |
| Dizi: | Brown Devil® 200 |
| Direnç (Ohm): | 4k |
| Güç (Watt): | 20W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | OHB20J4K0E OHB20J4K0E-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B20J4K0E |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4k Ohm ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound |
| Açıklama: | RES 4K OHM 20W 5% AXIAL |