satın almak BYCHPS ile B32529C682J
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 63V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 40V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) |
| Dizi: | B32529 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 495-1096 B32529C 682J B32529C0682J000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32529C682J |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6800pF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Açıklama: | CAP FILM 6800PF 5% 63VDC RADIAL |
| kapasitans: | 6800pF |