satın almak BYCHPS ile B32652A4184K
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 400V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 200V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | - |
| Dizi: | B32652 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | B32652A4184K000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32652A4184K |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.18µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD |
| kapasitans: | 0.18µF |