satın almak BYCHPS ile B32652A7223K289
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1250V (1.25kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 500V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) |
| Dizi: | B32652 |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32652A7223K289 |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.022µF ±10% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.022UF 1.25KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.022µF |