satın almak BYCHPS ile B32652J1222J189
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 700V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) |
| Dizi: | B32652 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32652J1222J189 |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2200pF ±5% Film Capacitor 700V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD |
| kapasitans: | 2200pF |