satın almak BYCHPS ile B32656A7105J
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1250V (1.25kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 500V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) |
| Dizi: | B32656 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | B32656A7105J000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32656A7105J |
| kurşun Aralığı: | 1.476" (37.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.457" (37.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µF ±5% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 1UF 5% 1.25KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |