satın almak BYCHPS ile B32656S155K563
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 480V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | Screw Terminals |
| Boyut / Boyut: | - |
| Paket / Kutu: | Rectangular Box |
| Diğer isimler: | B32656S 155K563 B32656S0155K563 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32656S155K563 |
| kurşun Aralığı: | 1.476" (37.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Low ESL |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5µF ±10% Film Capacitor 480V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 5 mOhm |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 1.5UF 10% 1KVDC SCREW |
| kapasitans: | 1.5µF |