satın almak BYCHPS ile B32671P4105K289
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 450V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.512" L x 0.315" W (13.00mm x 8.00mm) |
| Dizi: | B32671P |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 110°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32671P4105K289 |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µF ±10% Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |