satın almak BYCHPS ile B32921C3103M289
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 305V |
| Hata payı: | ±20% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) |
| Dizi: | B32921 |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 495-4867-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 110°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B32921C3103M289 |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Özellikler: | X2 Safety Rated |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10000pF ±20% Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP) |
| Açıklama: | CAP FILM 10000PF 20% 305VAC RAD |
| kapasitans: | 10000pF |