satın almak BYCHPS ile B41043A4188M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Dizi: | B41043 |
| titrek elektrik akımı: | 1.69A @ 100kHz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | B41043A4188M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B41043A4188M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 32 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1800µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitans: | 1800µF |