satın almak BYCHPS ile B41605A478M8
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 55V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Dizi: | B41605 |
| titrek elektrik akımı: | 9A @ 10kHz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | B41605A 478M 8 B41605A0478M008 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B41605A478M8 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.331" (8.40mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4700µF 55V Aluminum Capacitors Radial, Can 18 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 18 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 4700UF 20% 55V RADIAL |
| kapasitans: | 4700µF |