satın almak BYCHPS ile B41694A5108Q7
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 25V |
|---|---|
| Hata payı: | -10%, +30% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm) |
| Dizi: | B41694 |
| titrek elektrik akımı: | 3.2A @ 10kHz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Diğer isimler: | B41694A5108Q 7 B41694A5108Q007 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B41694A5108Q7 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 35 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1000µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 80 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL |
| kapasitans: | 1000µF |