satın almak BYCHPS ile B41789K8277Q001
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 63V |
|---|---|
| Hata payı: | -10%, +30% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Dizi: | B41789 |
| titrek elektrik akımı: | 3.3A @ 10kHz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | B41789K8277Q1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B41789K8277Q001 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.650" (16.50mm) |
| Empedans: | 63 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 270µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 218 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 218 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 270UF 63V RADIAL |
| kapasitans: | 270µF |