satın almak BYCHPS ile B41851A9105M8
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Dizi: | B41851 |
| titrek elektrik akımı: | 15mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | B41851A9105M008 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B41851A9105M8 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 166 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 166 Ohm @ 120Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |