satın almak BYCHPS ile B41868W4478M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.787" Dia (20.00mm) |
| Dizi: | B41868 |
| titrek elektrik akımı: | 2.325A @ 100kHz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | B41868W4478M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B41868W4478M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 1000 Hrs @ 150°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4700µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 28 mOhm @ 10kHz |
| Açıklama: | CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitans: | 4700µF |