satın almak BYCHPS ile B43082A5395M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | - |
| Dizi: | B43082 |
| titrek elektrik akımı: | - |
| Üretici parti numarası: | B43082A5395M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3.9µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 3.9UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitans: | 3.9µF |