satın almak BYCHPS ile B43086A4226M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 350V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Dizi: | B43086 |
| titrek elektrik akımı: | 280mA @ 100kHz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | B43086A4226M000 |
| Üretici parti numarası: | B43086A4226M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 22µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL |
| kapasitans: | 22µF |