satın almak BYCHPS ile B43310A9129M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 400V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 3.583" Dia (91.00mm) |
| Dizi: | B43310 |
| titrek elektrik akımı: | 22.4A @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | 495-3663 B43310A9129M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B43310A9129M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.248" (31.70mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 7.717" (196.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12000µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 16 mOhm @ 120Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW |
| kapasitans: | 12000µF |