satın almak BYCHPS ile B43415C6258A000
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 500V |
|---|---|
| Hata payı: | -10%, +20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.969" Dia (50.00mm) |
| Dizi: | B43415 |
| titrek elektrik akımı: | - |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Solder Lug |
| Diğer isimler: | B43415C6258A |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 60°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B43415C6258A000 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 100000 Hrs @ 60°C |
| kurşun Aralığı: | 0.787" (20.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 3.968" (100.80mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2500µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Solder Lug 100000 Hrs @ 60°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 2500UF 500V SOLDER LUG |
| kapasitans: | 2500µF |