satın almak BYCHPS ile B43455A5477M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.032" Dia (51.60mm) |
| Dizi: | B43455 |
| titrek elektrik akımı: | - |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | B43455A5477M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B43455A5477M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.874" (22.20mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 3.217" (81.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 470UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 470µF |